Czytasz i dobrze się bawisz!

Czytanie przynosi wiele korzyści, to fakt! Aby jednak tak mogło się stać, powinno być najpierw… przyjemnością.

Wyprawa do biblioteki, otrzymanie karty czytelnika, samodzielne wybieranie książek, a później wspólne czytanie, zabawa z tekstem i rozmowy o przeczytanych historiach, mogą być dla dzieci prawdziwą frajdą!

W kwietniu udowodniło to 22 przedszkolaków, którzy biorą udział akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”. W tym 12 to nowo zapisani czytelnicy naszej biblioteki.

Skip to content