Małe i wielki sukcesy łatwiej osiągnąć dziecku, które od najmłodszych lat czyta wspólnie z rodzicem. W naszej bibliotece taki cel wspiera realizowana ogólnopolska akcja „Mała Książka –Wielki Człowiek.”
W maju w ramach tej kampanii nagrodziliśmy 23. przedszkolaków. Dzieci otrzymały Wyprawki Czytelnicze, karty do zbierania naklejek lub dyplomy i gadżety po uzbieraniu kompletu naklejek. 13 dzieci to nowo zapisani czytelnicy naszej biblioteki. Gratulujemy!








