Emocje w grach wideo

W środę 13 maja odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Pog(R)adajmy. Tym razem uczestnicy rozmawiali o emocjach, jakich doświadczają podczas grania w gry wideo. Wspominali stare gry i filmy science fiction oraz dzielili się opiniami na temat nowych produkcji. Wspólnie zastanawiali się także, co sprawia, że ludzie chcą eksplorować wirtualne światy nawet wtedy, gdy mechaniki gry nie są przyjazne dla graczy.

Skip to content